YönetimPRO | Profesyonel Site Yönetimi

YönetimPRO; çağdaş, düzenli ve yaşanabilir mekanlar oluşturmak amacıyla oluşturulan toplu yaşam alanlarının, amacına sadık kalabilmeleri için zamanın şartlarına uygun yönetim hizmetlerini sunmak ve bu hizmeti akıllarda kalacak bir kaliteye ulaştırmak için 10 yılı aşkın süredir sektöründe faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Her türlü bina, apartman, site, villa, rezidans, iş merkezi, alışveriş merkezi ve sanayi si teleri için profesyonel tesis yönetimi ve seçmeli entegre hizmet verdiklerini hatırlatan Yönetim ve Profesyonel Hizmetler Genel Müdürü, Murat ÖZDİL “bir yaşam alanı başta olmak üzere; iç-dış temizliği, bina teknik hizmeti, demirbaş bakımları, elektronik ve fiili güvenlik sistemi dahil ve de daha birçok şekilde sıralayabileceğimiz bu hizmetlerin tamamının Profesyonel olarak yapılması gerektiğini savunuyor.

Bu hizmetlerin tek elden verilmesi, hizmetin hızlı ve efektif olarak alınmasını, ayrıca ciddi tasarrufu da yanında getiriyor” diyerek sözlerine devam eden Özdil, sitelere verdiği hizmetleri şöyle sıraladı; binaların teknik yönetimleri, önleyici bakım ve onarımlar, teknik sistemlerin kurulması ve işletilmesi, güvenlik hizmeti, bina iç ve dış temizliği, otopark ve sosyal alanların temizliği, haşere kontrolü, bahçe ve peyzaj hizmeti, bütçe ve finans yönetimi, hukuksal hizmet, danışmanlık hizmeti gibi çok çeşitli tesis hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Vizyonumuz

Çağdaş değişimin ve gelişimin doğal sonuçlarından biride toplu yaşam koşullarında bilinen ya da hiç beklenmedik sorunların giderek çoğalmasıdır. Tüm apartman ve sitelerde yaşayanların sağlıklı koşullarda stresten uzak, güven duyacakları, profesyonel bir yönetime gereksinmesi artık kaçınılmaz bir olgudur.

YönetimPRO tüm çözümleri kadrolu ve özel ekipmanlarıyla sizlere sunmaktadır. Önce hizmet ilkesini benimseyen, bireysel ve toplumsal psikoloji konularında uzman danışmanlarımızın denetiminde seçilmiş kalifiye teknik ekiplerimizle anında çözüm getiren bir yapı oluşturduk.


trucking
Yönetim Şeklimiz

Yönetim Şeklimiz

YönetimPRO olarak, geniş çaptaki çözüm ortakları, gençliğin verdiği enerji ve idari konulardaki deneyimimiz ile; yönetimi üstlendiğimiz tüm yaşam alanlarına bu tecrübe ve enerjimiz ile artı değer katmak için tüm olanakları seferber ederiz. İmzamızı attığımız tüm ortak yaşam alanlarına prestij, kalite ve maddi değer katmak bizim yönetim şeklimizdir.

  • İcra ettiğimiz işler, hesaplar, harcamalar tam bir saydamlık içinde uygulanır ve gerekli mecralardan duyurulur.
  • Sözleşme çerçevesinde yapılması gereken tüm işleri eksiksiz olarak yapılır.
  • Sözleşme hükümleri içinde yer almasa bile, ortak alanlarının yönetimini üstlendiğimiz kat maliklerine huzurlu, saygın, sorunsuz, temiz, estetik, sosyal etkinliklerle donanmış bir yaşam alanı sunmak için tüm imkânlarımız kullanılır.
  • Gereksiz harcama yapılmaz; kalite ve fiyat optimizasyonu çerçevesinde en uygun satınalma gerçekleştirilir.
  • Tüm işlemlerde, kat maliklerinden gelen talepler değerlendirilir ve araştırmalar sonucunda en doğru ve akılcı yöntem belirlenir.
  • Uygulamalar merkezden değil, yerinden şekillenir.
  • Kamuya karşı olan mali, idari, adli tüm sorumluluklar yerine getirilir. Kat malikleri bu tarz ayrıntılı işlerle meşgul edilmez.

Hizmetlerimiz

YönetimPRO olarak, farklı seçenekler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışırız.